BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Login

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Audi connect SIM, isteğe bağlı Audi connect paketi ile bağlantılı olarak model ve ülkeye bağlı olarak Avrupa'daki müşterilerin alabileceği, kalıcı olarak takılı bir SIM karttır. Bağlantı hizmetlerinin kullanımı için sınırsız veri

içerir. Audi connect SIM, aynı zamanda, gerektiğinde çoğu Avrupa ülkesinde belirli bir ülke için sağlayıcıya otomatik olarak erişebilir. Bu, ülkeye özgü yüksek dolaşım ücretlerini ve müşteri için uygunsuz dolaşım onaylarını ortadan kaldırır.

Müşteri ayrıca, entegre hobi bağlantı hizmetlerinden bağımsız olarak özel bir web portalı üzerinden WiFi hotspot için ek veri paketleri satın alabilir. Bu, yolcuların internete en çok sekiz mobil cihazla gitmesini sağlar.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.