BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - AUDI Component Protection

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Güvenlik stratejisinin bir parçası olarak, VAG araçlarında oluşturulan modüllerin bazı kısımları, Component Protection “bileşen koruması” olarak adlandırılan sistemi uygular. Bu, VAG çevrimiçi veritabanından merkezi yetkilendirme olmaksızın farklı araçlar arasında modül alışverişini engellemeye adanmış bir mekanizmadır. Bu modüller başka araçlara taşınırken “komponent koruma aktif” DTC'yi aktive eder ve kısıtlı işlevselliğe sahiptir. Bileşen koruması ilk olarak A8 2003+ ve A6 2004+ araçlarında uygulamaya başladı. Tüm VAG araçlarında bileşen güvenliği uygulanmaz. Aslında iki tip bileşen koruması vardır - 1. nesil ve 2. nesil. A6 / Q7 / Allroad 2004+, modüllerin çoğu için bileşen koruma üretimi 2 kullanıyorken, bileşen koruma üretimi 1, A8 2003+ araçlarda uygulanmaktadır ve modüllerin sadece birkaçı bileşen koruma üretimi 1'i kullanmaktadır. Yeni parça satın alırsanız ve mevcut bir parçayı değiştirirseniz, bileşen koruması ile karşılaşırsınız. Bileşen koruması nasıl kaldırılır dersek, bunu çok kolay yapamazsınız. Sadece online olarak yetkili servisler kaldırabilir, servis aracı online sunucuya bağlarlar ve yeni parçanızı araç veritabanına  kaydeder bu işlem sonrası  Component Protection sistem tarafından otomatik kaldırılır. Yeni parçanın çalıntı araç parçaları listesinde bulunmaması gerekmektedir. Şayet bu şekilde bir parça ile bayi karşılaşıra resmi işlem başlatıp aracı güvenlik güçlerine teslim etmek zorundadır.

Component Protection (Bileşen Koruması) için Navigatepark VAG online desteğine sahip bir firmadır.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.