BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Latest Users

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

Audi MMI connect uygulaması, yerleşik MMI sisteminden çalıştırılabilen Audi connect servisleri ile birçok başka fonksiyon sunar. Arabada ekrana bir akıllı telefon taksimi aktarmayı içerir. Sürücü, navigasyon hedefi olarak kullanmak için akıllı telefondan randevu alabilmekte ve bir irtibat kişisinin telefon numarasını bir kişi girişi olarak aktarabilir. Sistem randevunun yerini, zamanını ve amacını okur. Üstelik, kullanıcılar 3,000'den fazla internet radyo istasyonu almak ve favorilerini akıllı telefonlarında saklamak için uygulamayı kullanabilir. Yerel olarak bir akıllı telefonda saklanan ve Napster ürünlerine ve hizmetlerine erişim ile çevrimiçi medya akışını kullanmak için arabada müzik çalmak da mümkündür. Ayrıca, Audi MMI connect uygulaması güncel trafik bilgilerini gösterebilir. “Seyahat” servisi seyahat hedeflerini önerir. Gezinme hedefleri bir PC'de veya bir akıllı telefonla planlanabilir; bireysel hedefler myAudi çevrimiçi portalı, Google Maps ve Audi MMI connect uygulaması aracılığıyla Audi arka ucuna gönderilebilir. Ardından, sürücü araçta navigasyon için kaydedilmiş hedefleri arayabilir.

Müşteriler Audi MMI connect uygulamasını ücretsiz olarak Google Play Store'dan veya App Store'dan indirebilirler. MyAudi'ye kayıt yaptırmak gerekiyor. MyAudi'de, sürücü bireysel bağlantı servislerini yönetebilir, servis randevularını zamanlayabilir veya araç hakkında bilgi edinebilir. Bu, ilgili araç kimlik numarasının sistemde saklanmasını gerektirir.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.