BMW 6 SERİSİ F12 6WB GELİŞMİŞ GÖSTERGE ( HAYALET GÖSTERGE ) HEADUP DESTEKLİ

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş
×

Uyarı

Key folder in safepath unaccessible 0

BMW 6 SERİSİ F12 6WB GELİŞMİŞ GÖSTERGE ( HAYALET GÖSTERGE ) HEADUP DESTEKLİ

Yazdır
BMW 6 SERİSİ F12 6WB GELİŞMİŞ GÖSTERGE ( HAYALET GÖSTERGE ) HEADUP DESTEKLİ
BMW-Fxx-6WB
BMW F10 6WB
BMW F10 6WB
BMW F10 6WB
Açıklama

BMW 6 SERİSİ F12 6WB GELİŞMİŞ GÖSTERGE ( HAYALET  GÖSTERGE ) HEADUP DESTEKLİ

Çok işlevli kilometre ekranı (6WB), farklı sürüş deneyimi modlarını özelleştirilmiş gösterge ekranları ile sunar ve böylece daha fazla güvenlik, verimlilik yaratır.

Head up display desteği sayesinde yoldan dikkatinizi ayırmadan araca ait verileri takip edebileceksiniz.

Sürücü yönelimine  göre renk ve özellikler sunar.

Konfor Modu, standart görünüm, ECO PRO Modu * ile ekonomik sürüş stili ve Sport Mode * vurgulanarak hız göstergesi ve devir göstergelerine odaklanır. Sürücü yardım sistemlerinden navigasyon talimatları ve bilgiler artık daha kolay bir şekilde takip edilebilir.

Bu özellikler ile yeni dijital sunum, sürüş konforunu, deneyimini ve güvenliğini belirgin bir şekilde artırır. Çok fonksiyonlu gösterge ekranı, BMW ConnectedDrive'dan gelen bir yeniliktir.

Kodlama  ve programlama gerektirir.

BMW F10 Gelişmiş Gösterge Paneli 6WB (Hayalet Gösterge)

Siyah Panel Teknolojisi’ndeki 10,2 inç genişliğindeki çok işlevli gösterge ekranı, sürüş deneyiminin etkileyici bir görsel sunumunu sergiler. Gösterge panelinde her biri renklerle ve grafiklerle gösterilen üç farklı mod ve bunlara ait özellikler görüntülenebilir: Comfort, ECO PRO ve Sport modu

Siyah Panel Teknolojili Gösterge Paneli. Gösterge panelindeki Siyah Panel Teknolojisi klasik bir sezgiyi en güncel teknolojik yenilikler ile buluşturur. Bu sistem yüksek çözünürlüklü renkli ekran, kontrol ve uyarı ışıklarının yanı sıra en önemli sürüş işlevlerine dair bilgi sunan bir spor otomobil standartlarında dört yuvarlak kadrana sahiptir. İlave bir özellik olarak ekran ayrıca, opsiyonel navigasyon sistemlerinin biri tarafından sağlanan güzergah rehberliği ve hatta önerilen şeritler ile ilgili bilgileri de görüntüleyebilir. Kullanılmadığında gösterge paneli homojen bir siyah yüzey oluşturur ve sadece krom renkli çevre, gösterge iğneleri, numaralar ve kadranlar üzerindeki işaretler ile devir sayacı üzerindeki kırmızı uyarı alanı kalıcı olarak görülebilen özellikler. Yakıt tüketimi, depoda kalan yakıt miktarı, kilometre sayacı, saat, dış ortam sıcaklığı, sürücü destek sistemlerinden elde edilen geri bildirim, Kontrol mesajları, vites ve vites değişim noktası göstergesinin yanı sıra enerji geri kazanım göstergesi 5,7 inç genişliğindeki ekranda gösterge panelinin alt kısmında ve sadece etkinleştirildiklerinde görülebilir. Son olarak ekran Dinamik Sürüş Kontrolü üzerinden mod değiştirildiğinde, ses, telefon veya navigasyon işlevleri değiştirildiğinde derhal geri bildirimde bulunur

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.