BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Apple CarPlay nasıl kullanılır?

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

iPhone’u arabanızın USB kapısına bağlamak için Apple onaylı bir Lightning - USB kablosu kullanın. Bu kapı CarPlay logosuyla, CarPlay sözcüğüyle veya akıllı telefon görüntüsüyle etiketlenmiş olabilir. Arabanız kablosuz CarPlay’i destekliyorsa, CarPlay ayarlamasını başlatmak için direksiyonunuzdaki sesli komut düğmesine basıp parmağınızı basılı tutun.

Arabanıza bağlı olarak, CarPlay ana ekranı otomatik olarak görünebilir.

Applr carplay ekran görüntüsü

CarPlay’in Ana Ekranı görünmüyorsa, arabanızın ekranındaki CarPlay logosunu seçin.

car play icon

CarPlay’e kablosuz olarak bağlanma: İlk önce arabanızın kablosuz veya Bluetooth ile eşleme modunda olduğundan emin olun (Kullanıcı kılavuzuna bakın). iPhone’da Ayarlar > Genel > CarPlay > Kullanılabilir Arabalar bölümüne gidip arabanızı seçin.

Siri’yle konuşma: Direksiyondaki sesle denetim düğmesini basıp veya CarPlay ana ekranındaki Ana Ekran düğmesine dokunup Siri bip sesi çıkarıncaya dek parmağınızı basılı tutun. Ardından isteğinizi belirtin.

Uygulamayı açma: Dokunmatik ekranda uygulamaya dokunun. Veya uygulamayı seçmek için döner düğmeyi çevirin, sonra düğmeye basın.

CarPlay ana ekranına dönme: Dokunmatik ekranda Ana Ekran düğmesine dokunun. Veya ana ekrana dönene dek döner düğmenin yanındaki “geri” düğmesine basın.

Arabanızın ana ekranına dönme: Görünüyorsa arabanızın logosunu içeren gri simgeye dokunun veya arabanızda varsa radyonuzun fiziksel Ana Ekran düğmesine basın.

Ek uygulamaları görüntüleme: Sekizden fazla uygulamanız varsa, bazı uygulamalar ana ekranın başka bir sayfasında görünebilir. Dokunmatik ekranda sola kaydırın veya döner düğmeyi çevirin.

Telefon görüşmesine veya adım adım yol tarifine dönme: (Yalnızca dokunmatik) Dokunmatik ekranın sol üst köşesindeki simgeye dokunun.

Liste boyunca hızlı bir şekilde kaydırma: Kaydırın veya dokunmatik ekranın sağ tarafındaki liste boyunca görünen harflere dokunun. Veya döner düğmeyi çevirin ya da hızlı bir şekilde döndürün.

Şu anki ses kaynağını görüntüleme ve denetleme: Şu anki ses uygulamasını görmek için Şu An Çalınan’a dokunun.

 

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.