BMW,Audi,Mercedes,Porsche Multimedia navigation Solution Center - Wobbegone

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş
Wobbegon

 

 

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı, bilgi ve iletişim için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya toplar.

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı, navigasyon ve iletişim söz konusu olduğunda istenebilecek her türlü özelliği kapsar. Bilgiler, 31.2 santimetrelik yüksek çözünürlüklü medya ekranında renkli olarak görüntülenir. 

Fonksiyonlar ve ekipmanlara genel bakış:

 • Dokunmatik kumanda üzerinden çalıştırma, LINGUATRONIC sesli kumanda sistemi, tuşlar ve direksiyon simidinin sağ ve solunda Dokunmatik Kumanda tuşları veya orta konsol üzerinde tuşlar
 • Sürüş sırasında dahi Mercedes-Benz uygulamalarının kısıtlamasız kullanımı
 • 31.2 santimetrelik yüksek çözünürlüklü medya ekranı
 • Güncel yakıt fiyatlarının navigasyon haritasına entegrasyonu, harita materyalinin online güncellemeleri, Otomobilden buluta iletişim sistemi ve araç izlemeyi içeren özel hizmetler gibi navigasyon hizmetlerine sahip Mercedes me'nin yanı sıra Mercedes-Benz Acil Durum Çağrı Sistemi gibi temel hizmetler
 • İnternete bağlanabilen bilgi-eğlence sistemi
 • Android Auto veya Apple CarPlay™, Medya Arabirimi, USB ve Bluetooth® arabirimi ve SDHC kart yuvası üzerinden akıllı telefon entegrasyonu
 • Üç mobil uç cihazın bağlanabildiği WLAN/WiFi hotspot
 
 

Bir bakışta avantajlarınız:

 • Varış noktanıza rahatlıkla ulaştırır.

3D harita hazırlama ve dinamik rota takibi sağlayan hızlı sabit diskli navigasyon sistemi.

 • Aracınızı tüm dünyaya bağlar.

WLAN/Wi-Fi Hotspot sayesinde, araç dururken internet sayfalarını açmak ve sürüş sırasında özel hedef araması, hava durumu veya İnternet radyosu gibi Mercedes-Benz uygulamalarınıEntegre Mercedes-Benz uygulamalarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır. ücretsiz kullanmak mümkündür. Üç yolcuya kadar dizüstü bilgisayarlarını veya tablet PC'lerini internete bağlayabilir.

 • Daha fazla konfor ve güvenlik sağlar.

Mercedes me connect, temel hizmetlerin yanı sıra araç ayarları, araç izleme, navigasyon hizmetleri ve Concierge hizmeti sunar. Bu hizmetlerin Mercedes me portalından etkinleştirilmesi gerekir. Bunların bir kısmı ücretli olarak eklenebilir.

 • En iyi eğlence imkanlarını sunar.

Eğlence için isteğinize bağlı olarak DVD-Player, Radyo, müzik dosyalarını çalmak için audio streaming özelliklerinden birini, ya da harici cihazların bağlanabilmesi için arabirimleri kullanabilirsiniz.

 • Sesli komutlarınızı harfiyen uygular.

Pratik sesli kullanım sistemi LINGUATRONIC, sürüş gürültüsü yüksek olduğunda bile gündelik dilde verilen komutları algılar ve uygular.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.