BMW 1 SERİSİ F20 HARMAN KARDON TOP HİFİ AMPLİFİKATOR

İletişim : Bizi Arayın +90 532 208 30 88 Contact Us Icon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.navigatepark.com
ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş
×

Uyarı

Key folder in safepath unaccessible 0
Yazdır

BMW 1 SERİSİ F20 HARMAN KARDON TOP HİFİ AMPLİFİKATOR

Değerlendirme: Henüz Değerlendirilmemiş
BMW 1 SERİSİ F20 HARMAN KARDON TOP HİFİ AMPLİFİKATOR
Array
Açıklama

BMW 1 SERİSİ F20 HARMAN KARDON TOP HİFİ AMPLİFİKATOR


TOP HiFi sistemi dijital 10 kanallı bir amplifikatör kullanır. Ancak, BMW sistemlerinde 10 kanaldan sadece 9'u kullanılıyor. Dijital TOP HiFi amplifikatör (AMPT), MOST'ta ana üniteden iletilen dijital ses sinyallerini dönüştürür. Araçtaki media ünitesi analog ses sinyallerini digital ses sinyallerine dönüştürüp, fiber optik hat ile araç içi eğlence sisteminin güç ünitesi olan Top Hi-Fi amplifikatörüne iletir ve burada bir DSP ile işlenir. TOP Hi-Fi amplifikatörünün ana özellikleri şunlardır: Center Kontrol merkezi üzerinden çalışan grafik 7 kanallı ekolayzır Dahili Çok kanallı ses formatlarının oynatılması Orta seviye hoparlör / tweeter başına 15 V çıkış voltajı Bas hoparlör başına 30 V çıkış gerilimi Ses sinyalleri ve kontrol sinyalleri, optik fiber (MOST) üzerinden TOP Hi-Fi amplifikatöre iletilir. TOP Hi-Fi amplifikatör, çok kanallı sinyallerin 5.1 formatında oynatılmasını destekler. Sinyal, 7.2 formatında gönderilir. (7 orta ve yüksek aralıklı kanallar ve 2 düşük aralıklı kanal). Bu kanallar aracılığıyla DVD'de bulunan ses parçaları her kanalda doğrudan ve tamamen bağımsız olarak oynatılır. Bu ses parçaları birlikte mekânsal ses düzenidir. Bu nedenle, bu yönteme ayrık çok kanallı oynatma denir. Bir CD genellikle Stereo sinyali üretmek için iki ses parçası, bir DVD genellikle altı ses parçası olan 5.1 formatına sahiptir. En iyi şekilde bu formatı araç konfigürasyonuna (iki sıra koltuk) uyarlanır 7.2 formatına dönüştürülür ve oynatılır. Çok kanallı oynatma için, TOP Hi-Fi amplifikatör veri kaynağının dijital verilerini çözer. Çok kanallı oynatma Ses formatları Araç Bilgi Bilgisayarındaki
(CIC) sürücüde ve DVD değiştiricide (DVDC) mümkündür. Mevcut bir stereo sinyalden surround ses işlevinin hesaplanması için, Top Hi-Fi amplifikatör Dolby Pro'yu destekler Bu prosedür, diğer BMW araçlarında kullanılan Logic7 sisteminin yerini alır. Bu şekilde, bir uzaysal ses düzeni yalnızca sağ ve sol kanalları ileten bir stereo sinyalden hesaplanabilir. Bireysel kanalların sinyalleri Top HiFi sisteminin hoparlörlerinden çıkış yaptıklarında çalışma zamanı düzeltilmiş olarak çıkar; hoparlörler isteğe bağlı donanımdır. sonuç olarak, dinleyici 7.2 biçiminde homojen bir ses düzeni duyar. TOP Hi-Fi amplifikatörüne entegre edilmiş 7 kanallı ekolayzır kullanılarak ses çalma müşteri tarafından ayarlanabilir iDrive. Sinyal işlendikten sonra, ses sinyalleri analog ses frekans sinyalleri olarak hoparlörlere aktarılır. TOP Hi-Fi amplifikatör, hıza bağlı ses kontrolüne ek olarak hıza bağlı eşitlemeyi destekler. Araç yanıtı olarak sürüş hızına göre ayarlanır. Tüm hoparlörler 9 amplifikatör kanalı üzerinden TOP HiFi sistem kalitesinde etkinleştirilir. TOP Hi-Fi amplifikatör, dijital 10 kanallı bir amplifikatördür. Ancak, 10 kanaldan sadece 9'u TOP HiFi sisteminde kullanılır. Total güç : 600w Bass : 2x125w 8 ohm Mid high : 7x50w 4 ohm 9-16 power supply 110db 40 hz 20 hz-20khz -40 /85 derece çalışma ısısı

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Kodlama

Değişim yapılmış kontrol üniteleri araç özelliklerine göre çalıması için kodlanması zorunlu bir işlemdir.

Orijinal programlar ile fabrika standartlarında bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Diagnostik Test Cihazları


 ISTA+

XENTRY

ODIS

PIWIS

 


 

Özel Sipariş

Araca özel gelmesi gerek ürünleri sipariş verip geri hizmetini vermekteyiz.

Bekleme süresi 12-16 iş günüdür.

Mekanik ve Boya

Boyama
Bazı iyileştirmeler için boyama işlemi yapılması gerekir. Bu gibi hallerde aracın boya koduna göre konusunda uzman kişiler ile anlaşmalı boya atolyelerinden destek alıyoruz.

Mekanik
Yapılan donanım eklemelerı bazan araçta mekanik destek almamızı gerektirir. Bu gibi durumlar için anlaşmalı olduğumuz mekanik atolyelerden sizin adınza destek alıyoruz.